ZÁVĚSY, ZÁCLONY, látkové doplňky

Klasický způsob zastínění a zajištění soukromí do míst, kde vyžadujeme zútulnění prostor, například v kombinaci s jiným typem stínění, jak v novostavbách, tak starších domech a bytech. Uplatnění najdeme ale samozřejmě i v komerčních prostorech (restaurace, penziony, hotely).

Bohatý výběr látek můžeme projít v sídle firmy, nebo po upřesnění představ přivezeme několik vzorníků přímo k vám na budoucí místo instalace. Vámi vybrané látky následně použijeme pro výrobu záclon či závěsů, ale také třeba římských rolet a různých doplňků (polštářky, sedáky, jídelní sety, ale třeba i dětské kapsáře) pro perfektní designové sladění. Budeme se vám věnovat s plnou péčí, tedy od konzultací a výběru látek přes zaměření, ušití, montáž nosných prvků, až po výslednou instalaci hotových výrobků.

Šití má u nás na starosti pečlivá profesionální krejčová působící pod značkou uRegule.cz.

Garnýže, kolejničky, záclonové tyče

Kromě mnoha typů a variant provedení garnýží, kolejnic, záclonových tyčí a podobně nabízíme i stahovací kolejnice Praktic Flix, které usnadní věšení záclon a závěsů v místnostech s velmi vysokými stropy či lidem se sníženou pohyblivostí. Jak tento způsob funguje v praxi poznáte nejsnáze z obrázků výše.

Dodání a montáž garnýží či kolejnic je spojeno i s dodáním závěsů či záclon. Samostatné dodání je vzhledem k našemu vytížení možné jen po domluvě. Díky za pochopení.

Jsme firma s osobním přístupem, férovým jednáním i cenami, na spokojenosti zákazníka si zakládáme. Napište nám či zavolejte: KONTAKTY naleznete  ZDE.