ZÁVĚSY, ZÁCLONY, látkové doplňky

Klasický způsob zastínění a zajištění soukromí do míst, kde vyžadujeme zútulnění prostor, zejména velkých prosklených ploch nejen v novostavbách. Uplatnění najdeme i v komerčních prostorech jako restaurace, penziony, hotely, ale i kanceláře, zasedací místnosti a podobně.

Bohatý výběr látek můžeme projít v sídle firmy, nebo po upřesnění představ přivezeme několik vzorníků přímo k vám na budoucí místo instalace. Vámi vybrané látky následně použijeme pro ušití záclon či závěsů, ale také třeba i doplňků pro perfektní designové sladění. Šití na míru má u nás na starosti pečlivá profesionální krejčová působící pod značkou uRegule.cz. Dodáváme a montujeme samozřejmě i závěsné systémy.

Garnýže, kolejničky, záclonové tyče

Kromě mnoha typů a variant provedení garnýží, kolejnic, záclonových tyčí a podobně nabízíme i stahovací kolejnice Praktic Flix, které usnadní věšení záclon a závěsů v místnostech s velmi vysokými stropy či lidem se sníženou pohyblivostí. Jak tento způsob funguje v praxi poznáte nejsnáze z obrázků výše.

Dodání a montáž garnýží či kolejnic je spojeno i s dodáním závěsů či záclon. Samostatná montáž kolejnic je vzhledem k našemu vytížení možná jen po domluvě. Díky za pochopení.

Jsme firma s osobním přístupem, férovým jednáním i cenami, na spokojenosti zákazníka si zakládáme. Napište nám či zavolejte: KONTAKTY naleznete  ZDE.