Jak postupovat při objednávce...

Předně nás bez obav kontaktujte a sdělte nám své představy a požadavky, zeptejte se na cokoliv, co vás k tématu zajímá. Zašlete nám předpokládané rozměry požadovaných produktů a my vám vypracujeme orientační cenovou nabídku, zpravidla pro více typů či možností jednotlivých řešení.

Je-li orientační cena pro vás v pořádku, dohodneme termín návštěvy u vás. Tam si upřesníme zadání, vyberete si ze vzorníku barvu či design předmětu zakázky a my si zaměříme vše potřebné.

Následně zašleme přesnou cenovou nabídku, jejíž výše nebude nikdy překročena, pokud ji potvrdíte, zadáme vše do výroby. U vybraných zakázek může být vystavena zálohová faktura.

Po převzetí předmětu od výrobce (zpravidla do 2 týdnů) vás kontaktujeme a dohodneme termín montáže. Tu provedeme s maximální pečlivostí tak, aby vaše spokojenost byla naší nejlepší reklamou.

Po předání díla se finančně vyrovnáme, platba je možná oproti faktuře hotově, převodem nebo platební kartou - u ní poprosíme o informaci předem.

Cena montáže a dopravy

Cena dopravy a montáže je vždy započtena v kalkulaci konkrétní zakázky.

Hodinová cena předem nekalkulovaných prací je 400,- Kč na hodinu.

Pro většinu zakázek doprava vychází do 400,- Kč.

Pečky a blízké okolí účtujeme jen 200,- Kč.
Praha vychází od 300,- Kč včetně parkovného v zónách.

U vzdálených míst či velmi malých zakázek je cena dopravy určena takto:
- 8,- Kč za ujetý km, účtuje se 2x cesta k vám a zpět (1x měřění, 1x montáž)
- 300,- Kč za hodinu a osobu jako čas strávený na cestě

Ceny jsou uvedeny bez DPH.

Srovnání s konkurencí

Pokud máte cenovou nabídku od jiné firmy a chcete ji porovnat s námi, zašlete nám ji. Buď nabídneme cenu nižší, nebo vysvětlíme rozdíl - v použitém materiálu, záruce či chybějícím příslušenství. Anebo nabídku konkurence pochválíme, i to se může stát :)

Víme, že cenami nemůžeme konkurovat největším e-shopům na trhu, kde montáž, měření a výběr vzoru či materiálu podle zkreslujícího obrázku je na vás. A když "to nebude ono", zboží již e-shopu zpět nevrátíte, jelikož se nejedná o záruční vadu, ani nelze uplatnit odstoupení od kupní smlouvy, protože se jedná o zboží upravené podle přání kupujícího.
(občanský zákoník, § 1837 zákona č. 89/2012 Sb., odstavec d)

S námi máte výhodu v konzultaci a nabídce nejvhodnějšího stínění přímo na místě včetně výběru materiálu a barev z fyzického vzorníku, který vám můžeme zapůjčit. V našich cenách je započten čas i doprava k vám pro zaměření oken, zmíněné konzultaci a výběru ze vzorníků, čas pro přípravu nabídky, čas a doprava stínící techniky k vám a samozřejmě vlastní montáž. Veškerá rizika se špatným zaměřením či montáží jsou samozřejmě na nás.

Porovnáním s konkurencí zjišťujeme, že u většiny výrobků jsou naše ceny včetně výše uvedeného kompletního servisu srovnatelné s cenami v e-shopech bez měření a montáže. Ušetříme vám čas s porovnáváním s ostatními. Další zádrhel je v tom, že zatímco my používáme to nejlepší na trhu (reklamace jdou za námi a tak jich chceme logicky řešit co nejméně), na e-shopu zakoupíte zpravidla to nejlacinější provedení (u sítí proti hmyzu je to ohýbaný plechový profil oproti našemu extrudovanému hliníku, u rolet komplet plastové provedení oproti našim kovovým držákům a podobně).

Níže je porovnání napříč sortimentem s e-shopem vlastněným jedním z největších výrobců a několika dalšími firmami. Porovnáno 21.3.2020 ve stejných či nejvíce podobných typech produktů, příslušenství a cenových kategorií látek. Rozměry výrobků zadány 1 x 1,5 m, není-li uvedeno jinak:

Cena včetně montáže / e-shop
Produkt
DoOken.cz
kompletní servis
Zaluzie-online
komplet
Labona**
komplet / e-shop
Zaluzie namiru
e-shop
Zaluzie Suchy
e-shop
Žaluzie MAX s brzdou 1296,- 1971,- 1669,- / 956,- 1091,- 1202,-
Žaluzie nejlevnější 1024,- 1971,- 1522,- / 775,- 920,- 1030,-
Roleta zatemňovací 1660,- 3022,- --- / 2045,- 1767,- 1880,-
Roleta Den / Noc (Zebra) * 3439,- 5455,- --- / 2870,- 2371,- 6220,-
Roleta do střešního okna 06 1902,-   --- / 1943,- 2440,- 1648,-
Plisé látková žaluzie (ovl. shora i zdola) 3275,- 3362,- --- / 3285,- 2840,- 3145,-
Vertikální látková žaluzie 2 x 2 m 2799,- 3913,- 4130,- / 2443,-   3550,-
Síť proti hmyzu okenní 1121,-   --- / 1117,- 1145,-  
Síť proti hmyzu dveřní 1 x 2,2 m 3718,-   --- / 2969,- 3772,-  
Síť do střešního okna na ostění 1 x 2 m 3313,-   --- / 2954,- 4150,-  
Venkovní roleta
s manuálním ovládáním
5571,-    6692,- / 4792,-    
Venkovní žaluzie Z90
s motorickým ovládáním
10.006,-    10.184,- / 8284,-    
Svislá sluneční clona 6034,- 6785,- 11.697,- / 9797,-    
Markýza 3 x 2,5 m, mechanické ovládání (klikou) 21.690,-   22.451,- / 17.251,-   30.068,-

SROVNÁNÍ NAŠICH CEN VČETNĚ KONZULTACE NA MÍSTĚ, ZAMĚŘENÍ, DOPRAVY, MONTÁŽE A DPH S OSTATNÍMI FIRMAMI VČETNĚ E-SHOPŮ.
*   Rolety DEN/NOC dodáváme s kovovým profilem a pevnými držáky. Nejlevnější rolety na e-shopech jsou na tenoučkých plastech, které se ulomí či rozpadnou i při šetrném tahání za ovládací řetízek!
** Labona montuje venkovní stínění včetně kompletního servisu jen při zakázkách nad 40.tis. Vnitřní zajišťuje jiná firma se stejným jednatelem.

E-SHOP (nákup bez montáže)

Nabízíme samozřejmě i prodej stínící techniky, doplňků a náhradních dílů bez naší návštěvy u vás, tedy bez měření i montáže. Cenu a způsob předání vám sdělíme na základě upřesnění požadavků.

U tohoto typu nákupu nelze reklamovat vady způsobené nesprávnými rozměry, nevhodnou volbou barev, ale i funkční vady způsobené nevhodnou montáží. Výrobky upravované na míru taktéž nelze vrátit ve 14 denní lhůtě (občanský zákoník, § 1837 zákona č. 89/2012 Sb., odstavec d).

Dodáváme kvalitní výrobky značky Climax se 4 letou zárukou. Nabízíme také produkty cenově výhodnější od jiných výrobců. Vždy tedy vybereme přesně to co potřebujete ;)

Jak měřit:

Žaluzie, plisé, roletky na okenní křídlo - měří se sklo mezi zasklívacími lištami, případně jejich hloubka ke sklu.

Rolety nad okno, vertikální žaluzie - měří se okenní otvor, připočítává se doporučený přesah, u žaluzií navíc nábal.

Sítě proti hmyzu - měří se světlý otvor a hloubka rámu, je dobré zkontrolovat prostor 2 cm okolo okenního rámu pro límec sítě.

Opravy a servis

Cenovou nabídku na požadované opravy vám sdělíme na vyžádání.
Pro orientaci níže naleznete nejčastější servisní práce, bez dopravy.

Opravy horizontálních žaluzií

Výměna vodícího lanka (vlasce) - 180,- / pár (1 ks žaluzie)
Výměna ovládacího řetízku - 180,- / ks
Výměna vytahovací stuhy - 600,- / pár (1ks žaluzie)
Spojka, držáček řetízku, napínací kolíček vlasce (pár) - 25,- / ks

Plastové krytky (pár), bludiště - vedení řetízku - 50,- / ks


Opravy vertikálních žaluzií

Závaží - 15.- / ks*
Jezdec - 50.- / ks*
Ramínko - 25.- / ks*
Řetízek spodní - 15.- / m*
Řetízek ovládání - 35.- / m*
Provázek ovládání - 25.- / m*
Krytka včetně mechanismu - 60.- / ks
Demontáž a opětovná montáž žaluzie - 100.- / bm
* - k ceně materiálu se připočítává práce - 300.- / hod


Opravy sítí proti hmyzu

Výměna síťoviny standardní (šedá/černá) - 400.- / m2
Výměna síťoviny transparentní či protipylové - 800.- / m2
Výměna síťoviny zesílené - 1200,- / m2
Háček + nýt - 20.- / ks*
Guma těsnící - 20.- / m*
Roh okno plast - 30.- / ks*
Roh dveře plast - 60.- / ks*
Pant dveří - 100,- / ks*
Pant samozavírací - 150,- / ks*
Madlo plastové - 60,- / ks
Madlo kovové bílé - 180,- / ks
Madlo kovové hnědé, antracit, 260,- / ks
* - k ceně materiálu se připočítává práce - 300.- / hod

Orientační cena kompletní renovace okenní sítě: 400,- Kč
Orientační cena kompletní renovace dveřní sítě: 1.666,- Kč


Další nejčastější opravy:

Výměna navijáku šňůry venkovní rolety včetně materiálu: 600.- / ks
Výměna šňůry ovládání venkovní rolety (bez navijáku): 750.- / ks


Ceník oprav prováděných výrobcem naleznete nejen pro porovnání ZDE.
Všechny ceny (naše i výrobce) jsou uvedeny bez DPH a dopravy.
 

A kam za vámi dojedeme:

Do většiny míst přijedeme na konzultaci a zaměření zdarma.

Adamov, Babice, Barchovice, Bašť, Bečváry, Běchovice, Bělušice, Benice, Bernardov, Běrunice, Bílé Podolí, Bludov, Bobnice, Bohdaneč, Borek, Bořanovice, Brambory, Brandýs nad Labem-Stará Boleslav, Bratčice, Brázdim, Březí, Březiněves, Břežany I, Břežany II, Bříství, Budiměřice, Býchory, Cerhenice, Cerhýnky, Církvice, Čakovice, Čáslav, Čejkovice, Čelákovice, Černé Voděrady, Černíky, Černíny, Červené Janovice, Červené Pečky, Český Brod, Čestín, Čestlice, Čilec, Činěves, Dlouhopolsko, Dobročovice, Dobrovítov, Dobřejovice, Dobřichov, Dobšice, Dolní Chabry, Dolní Chvatliny, Dolní Pohleď, Dománovice, Doubek, Doubravčice, Drahobudice, Drobovice, Dřevčice, Dřísy, Dubeč, Dvory, Dvořákov, Dymokury, Grunta, Herink, Hlavenec, Hlízov, Horka I, Horka II, Horky, Horní Kruty, Horoušany, Horušice, Hořany, Hořátev, Hostovlice, Hovorčovice, Hraběšín, Hradčany, Hradešín, Hradištko, Hrubý Jeseník, Hrusice, Husinec, Chabeřice, Chleby, Chlístovice, Chlumec nad Cidlinou, Choťánky, Chotěšice, Choťovice, Chotusice, Chotutice, Chrást, Chrášťany, Chroustov, JeDov, Jenštejn, Jeseník, Jestřabí Lhota, Jevany, Jíkev, Jirny, Jiřice, Jizbice, Kácov, Kaliště, Kamenice, Kamenné Zboží, Káraný, Kbel, Kersko, Klášterní Skalice, Klecany, Klíčany, Klokočná, Klučov, Kluky, Kněžice, Kněžičky, Kobylnice, Kolaje, Kolín, Konárovice, Konětopy, Konojedy, Kořenice, Kostelec nad Černými lesy, Kostelec u Křížků, Kostelní Hlavno, Kostelní Lhota, Kostomlátky, Kostomlaty nad Labem, Košice, Košík, Kounice, Kouřim, Kouty, Kovanice, Kozojedy, Krakovany, Královice, Krchleby, Krupá, Krychnov, Křečhoř, Křečkov, Křenek, Křenice, Křesetice, Křeslice, Křinec, Křížkový Újezdec, Kšely, Kunice, Kunratice, Kutná Hora, Květnice, Lázně Toušeň, Ledečko, Lhota, Libenice, Líbeznice, Libice nad Cidlinou, Libodřice, Lipany, Lipec, Lipence, Lošany, Loučeň, Louňovice, Lysá nad Labem, Malešov, Malotice, Máslovice, Masojedy, Mcely, Městec Králové, Měšice, Milčice, Milovice, Mirošovice, Miskovice, Mladá Boleslav, Mnichovice, Močovice, Modletice, Mochov, Mratín, Mrzky, Mukařov, Nebovidy, Nebušice, Nedvězí, Nehvizdy, Němčice, Nepoměřice, Netřebice, Nová Ves, Nová Ves I, Nové Dvory, Nový Dvůr, Nový Vestec, Nučice, Nupaky, Nymburk, Odolena Voda, Odřepsy, Ohaře, Okřesaneč, Okřínek, Oleška, Ondřejov, Onomyšl, Opatovice I, Oplany, Opočnice, Opolany, Oseček, Oskořínek, Ostrá, Ovčáry, Paběnice, Panenské Břežany, Pašinka, Pátek, Pečky, Peklo, Pertoltice, Pětihosty, Petrovice, Petrovice I, Petrovice II, Petříkov, Písková Lhota, Písty, Plaňany, Pňov-Předhradí, Poděbrady, Podmoky, Podolanka, Podveky, Polepy, Polerady, Polní Chrčice, Polní Voděrady, Popovičky, Poříčany, Potěhy, Praha 1, Praha 10, Praha 11, Praha 12, Praha 13, Praha 14, Praha 15, Praha 16, Praha 17, Praha 18, Praha 19, Praha 2, Praha 20, Praha 21, Praha 22, Praha 3, Praha 4, Praha 5, Praha 6, Praha 7, Praha 8, Praha 9, Praha-Běchovice, Praha-Benice, Praha-Březiněves, Praha-Čakovice, Praha-Ďáblice, Praha-Dolní Chabry, Praha-Dolní Měcholupy, Praha-Dolní Počernice, Praha-Dubeč, Praha-Klánovice, Praha-Koloděje, Praha-Kolovraty, Praha-Královice, Praha-Křeslice, Praha-Kunratice, Praha-Libuš, Praha-Lipence, Praha-Lochkov, Praha-Lysolaje, Praha-Nebušice, Praha-Nedvězí, Praha-Petrovice, Praha-Přední Kopanina, Praha-Řeporyje, Praha-Satalice, Praha-Slivenec, Praha-Suchdol, Praha-Šeberov, Praha-Štěrboholy, Praha-Troja, Praha-Újezd, Praha-Velká Chuchle, Praha-Vinoř, Praha-Zbraslav, Praha-Zličín, Prusice, Předboj, Přehvozdí, Přerov nad Labem, Přezletice, Přistoupim, Přišimasy, Radějovice, Radim, Radimek, Radonice, Radovesnice I, Radovesnice II, Rašovice, Rataje nad Sázavou, Ratboř, Ratenice, Rohozec, Rostoklaty, Rožďalovice, Řendějov, Říčany, Sadská, Samopše, Sány, Sány, Satalice, Sázava, Sedlec, Seletice, Semice, Semtěš, Senice, Senohraby, Schořov, Sibřina, Skvrňov, Slavošov, Slivenec, Sloveč, Sluhy, Sluštice, Soběšín, Sokoleč, Souňov, Staňkovice, Stará Boleslav, Stará Lysá, Starkoč, Starý Kolín, Starý Vestec, Straky, Strančice, Stratov, Struhařov, Stříbrná Skalice, Sudějov, Sudovo Hlavno, Suchdol, Sulice, Svatý Mikuláš, Svémyslice, Světice, Svojetice, Svojšice, Šeberov, Šebestěnice, Šestajovice, Škvorec, Štíhlice, Štipoklasy, Tatce, Tehov, Tehovec, Tismice, Toušice, Třebestovice, Třebešice, Třebětín, Třebonín, Třebovle, Tři Dvory, Tuchoraz, Tuklaty, Tupadly, Týnec nad Labem, Uhlířská Lhota, Uhlířské Janovice, Újezd, Úmonín, Úmyslovice, Úvaly, Úžice, Vavřinec, Veleň, Velenice, Velenka, Veletov, Veliká Ves, Velim, Velká Chuchle, Velké Popovice, Velký Osek, Veltruby, Vestec, Větrušice, Vidice, Vinaře, Vinoř, Vitice, Vlačice, Vlastějovice, Vlkančice, Vlkaneč, Vlkov pod Oškobrhem, Vodochody, Vodranty, Volárna, Vrátkov, Vrbčany, Vrbice, Vrbová Lhota, Vrdy, Všechlapy, Všestary, Vykáň, Vyšehořovice, Výžerky, Vyžlovka, Záboří nad Labem, Záhornice, Zalešany, Zápy, Záryby, Zásmuky, Zbizuby, Zbožíčko, Zbraslavice, Zbýšov, Zdiby, Zeleneč, Zlatá, Zlonín, Zruč nad Sázavou, Zvánovice, Zvěřínek, Žabonosy, Žáky, Ždánice, Žehuň, Žehušice, Žitovlice, Žiželice, Žleby

Tedy celý okres Praha, okres Praha-Východ, okres Nymburk a okres Kolín. Zde všude montujeme celý náš sortiment:

Vnitřní - interierové stínění:

 • Žaluzie - hliníkové i dřevěné, vhodné do všech oken (i střešních)
 • Žaluzie vertikální - látkové či plastové, včetně atypických provedení
 • Rolety - látkové klasické či v provedení DEN a NOC (Zebra, Twinrol)
 • Rolety na elektrický bateriový pohon, dálkově ovládané (také den/noc)
 • Roletky speciální - do střešních oken, zcela zatemňující (black out)
 • Látkové plisé - tzv. látkové žaluzie - zejména do atypických oken
 • Sítě proti hmyzu - pevné i posuvné, shrnovací, dveřní otevíravé
 • Sítě proti hmyzu speciální - do střešních oken, dveřní s průlezy pro ♥
 • Bambusové roletky, dřevěné žaluzie, Římské rolety, Japonské stěny
 • Garnýže, záclonové kolejnice na míru, včetně stahovacího systému Flix
 • Záclonové tyče, kavárenské, koupelnové i vitrážní tyčky na míru

Venkovní - exterierové stínění:

 • Žaluzie, rolety, fasádní clony - různé formy exterierového stínění
 • Markýzy - výsuvné, výklopné, ale i boční např. na oddělení prostoru
 • Inteligentní ovládání včetně automatizace a vzdáleného přístupu

Další produkty a služby:

 • Přidané funkce chytré domácnosti včetně ovládání stínění (Somfy)
 • Parapety vnitřní - dřevotřískové i plastové v nejrůznějších dekorech
 • Parapety venkovní - tažený hliník, ohýbaný pozink. či hliníkový plech
 • Garážová vrata - sekční i roletová, motoricky dálkově ovládaná

Jsme firma s osobním přístupem, férovým jednáním i cenami, na spokojenosti zákazníka si zakládáme. Napište nám či zavolejte: KONTAKTY naleznete  ZDE.