Chytré ovládání žaluzií i rolet

Inteligentní ovládání celé domácnosti či kanceláří je stále oblíbenější. Do novostaveb je téměř standardem, ale vytvořit chytrou domácnost umíme i na starších instalacích motoricky ovládaného stínění. A nejen stínění, pod správu jedním systémem lze zapojit nejen vnitřní a venkovní stínění (žaluzie, rolety, markýzy), ale i osvětlení, garážová vrata, vjezdové brány, vstupní dveře, okna, vytápění či chlazení, zabezpečení objektu (alarm, čidla i kamery). Pomocí předem nastavených scénářů si užijete nejen pohodlí a bezpečí, ale dosáhnete i úspor za energie - v tom je právě ta "chytrá domácnost".
 
Nastavíme automatizované scénáře, např. podle východu a západu slunce, podle teploty v bytě či pokoji, podle vašeho příchodu domů, příjezdu vašeho auta a podobně. Ovládat či kontrolovat aktuální stav můžete z počítače či mobilního telefonu kdykoli a odkudkoli, třeba i hlasem přímo doma. Kromě toho můžete obdržet upozornění v reálném čase, pokud se "něco" děje, a to nejen ohledně zabezpečení či počasí. To vše na bezdrátovém značkovém řešení Somfy, nemusíte se bát zneužití či nabourání do systému nezvaným hostem - což u levných výrobků z Číny tak jisté nebude :)
 
 Inteligentní domácnost Somfy
 

 

Katalog Somfy - možnosti chytrého ovládání (pdf)

Ceník Somfy - koncový ceník 2020-1 (pdf)

Jsme firma s osobním přístupem, férovým jednáním i cenami, na spokojenosti zákazníka si zakládáme. Napište nám či zavolejte: KONTAKTY naleznete  ZDE.