Montujeme - dodáváme

ŽALUZIE - hliníkové, bambusové, látkové i plastové
Dlouhá životnost, praktičnost, velký výběr lamel v moderních barvách a vzorech jako škrábaný hliník či imitace dřeva, jednoduchost ovládání, příznivá cena, minimální údržba, dostupné do všech typů oken - jasné důvody, proč jsou žaluzie jako způsob protisluneční ochrany nejrozšířenější. Nabízíme kromě klasických hliníkových žaluzií také žaluzie dřevěné / bambusové z přírodního materiálu.
Patří sem i žaluzie vertikální, ideální pro stínění větších ploch či oddělení místností, s plastovými lamelami do moderních kanceláří, nebo naopak s vhodně vybranou látkou i do domácností.
Podívejte se na fotografie, přesvědčíme vás.

 

ROLETY - látkové, látkové skládané PLISÉ, japonské POSUVNÉ STĚNY

Rolety jsou jako funkční a výrazně dekorativní stínění vhodné pro klasická i střešní okna. Praktičnost, velký výběr vzorů, dekorů a materiálů. S vodícími lištami možnost úplného zatemnění, použitím vhodné látky lze získat nastavitelnou propustnost světla, do dětského pokoje jsou vhodné tištěné motivy. Montovat lze přímo na okenní křídlo, do okenního otvoru či před něj tak, že při stažení jej zakryje celý.
Plisé je vyrobeno ze skládané textilie a je ideálním řešením pro stínění absolutně všech typů oken, včetně různých sklonů, atypických provedení, střešních oken i zimních zahrad. Stínící látku lze zastavovat v jakékoli poloze, možnost provedení se dvěma látkami pro rozdílné denní a noční použití.
Japonské posuvné stěny jsou kvalitní látkové pojezdové panely, používají se k zastínění celých stěn s oknem či k rozdělení prostoru. Moderní a elegantní řešení pro velké plochy.

SÍTĚ PROTI HMYZU
Jsou nejúčinněšjí ochranou interieru proti obtížnému hmyzu. Pevné, rolovací, posuvné či otvíravé provedení lze použít na okna i dveře, dále plisé provedení na větší vstupy (až 6 metrů). Možnost speciální protipylové a protiprachové síťoviny pro alergiky, transparentní provedení pro minimální rušivost.

ZÁCLONY A ZÁVĚSY
Dodáváme garnýže a kolejnice včetně stahovacího systému Flix, případně garnýž kombinovanou s látkovou roletou uchycenou v jednom systému. Umíme dodat jakékoli textilní nejen bytové doplňky   . 

 

Proč zvolit právě nás

Nejběžnější zakázky (žaluzie a sítě do plastových oken) jsme schopni úspěšně dokončit zpravidla do 2 týdnů od zadání vaší poptávky.

Dáváme si pozor jak na kvalitu použitých komponent vybraných výrobců, tak na naši odvedenou práci - proto si můžeme dovolit garantovat na většinu zakázek až 4 letou záruku.

Standardní cena dopravy je 7 Kč za ujetý kilometr, účtuje se cesta k vám a zpět. Výjezdní místa techniků jsou Pečky a Kolín. Jako dárek máte od nás prvních 15 km zdarma :)

Působíme v okolí měst Pečky a Kolín (pomyslný okruh: Český Brod - Sadská - Lysá nad Labem - Nymburk - Poděbrady - Městec Králové - Chlumec nad Cidlinou - Týnec nad Labem - Kutná Hora - Čáslav - Uhlířské Janovice - Kostelec nad Černými Lesy), ve vyznačené oblasti neúčtujeme dopravné.