Dárkové slevové kupony on-line

Nabízíme vám dárkové kupony, které můžete využít jako nápaditý dárek pro své blízké, ale i slevové kupony pro sebe.
 
Uplatnit je lze na veškerý sortiment včetně montáže!
 

Kupon zakoupíte ZDE

Nákupem kuponu vyjadřujete souhlas s níže uvedenými podmínkami!

Musíme si nejdříve vyjasnit pravidla a podmínky:

Dárkové kupony jsou v uvedených hodnotách a jejich cena je zvýhodněna slevou ve výši 5 % jejich hodnoty. Platba je možná pouze platební kartou.

Hodnota dárkového kuponu Cena k zaplacení (po slevě)
1.000,- Kč 950,- Kč
2.500,- 2.375,- Kč
5.000,- 4.750,- Kč
7.500,- 7.125,- Kč
10.000,- 9.500,- Kč
20.000,- 19.000,- Kč

Nákup a uplatnění kuponu probíhá takto:

 1. Po výběru kuponu v předvolených hodnotách vyplňte potřebné údaje, zejména pečlivě zkontrolujte svůj e-mail.
 2. Kupon je odeslán okamžitě po úspěšné úhradě platební kartou na vámi zadaný e-mail. Pro naprostou jistotu doporučujeme pořídit snímek obrazovky potvrzující zaplacení objednávky tak, aby byl vidět kód objednávky, cena a další vaše údaje (viz ukázka níže).
  Pokud se něco nepovede a platba vám byla stržena, ozvěte se prosím co nejdříve na uvedené kontakty: tel. 725 744 533, e-mail: info@DoOken.cz. Na základě výpisu z účtu platbu dohledáme a spárujeme.
 3. Kupon si uschovejte. Pro jeho uplatnění stačí znalost jeho kódu, můžeme vyžádat jeho ověření e-mailem. Každý kupon lze použít pouze jednou a jeho kód bude uveden na vystavené faktuře.
 4. Uplatnění kuponu je potřeba oznámit ještě před naší první návštěvou místa montáže (tedy před přesným zaměřením a konzultací na místě). To proto, aby kupon nebyl využíván v již probíhajících zakázkách a tato služba tak byla fér pro zákazníka i dodavatele.
 5. Při objednávce zboží a služeb je hodnota kuponu od celkové ceny odečtena formou slevy, zbývající část je zákazník povinnen uhradit běžnými prostředky (kartou, převodem, hotově). Je-li hodnota objednávky nižší než hodnota  kuponu, rozdíl propadá ve prospěch dodavatele, jeho proplacení není možné.
 6. Územní platnost není omezena, je ale potřeba zvážit cenu dopravy. Mimo Prahu, okr. Praha-východ, Kolín a Nymburk může cena dopravy převýšit hodnotu objednávky. Cenu dopravy orientačně naleznete zde.
 7. Platnost kuponu je 6 měsíců od data jeho nákupu. V této lhůtě je nutné uplatnit kupon v závazné objednávce.
 8. Kupon nelze prodloužit, vyměnit za jiný, ani proplatit. Proplacení nevyužitého kuponu, přeplatku oproti hodnotě odebraného zboží či služeb nebo jiné vymáhání není možné.
 9. Pokud zákazník nemůže prokázat nákup kuponu žádnými uvedenými způsoby, nárok na jeho uplatnění zaniká.
 10. Náklady na provoz této služby jdou na vrub dodavatele. V případě pokusu o zneužití této služby či podezření o tento pokus může dodavatel vrátit celou zaplacenou částku zpět nakupujícímu bez udání důvodů.
 11. Nákupem kuponu vyjadřujete souhlas s uvedenými podmínkami včetně jejich porozumění.

Kupon zakoupíte ZDE

 

Anketa

Využijete této nabídky?

Celkový počet hlasů: 1381

Ukázka snímku dárkového kuponu

Snímek obrazovky po zaplacení kuponu. Číslo objednávky = číslo kuponu. Obdobně potom vypadá i e-mail s dárkovou kartou.
 

 

Pokud se vám akce líbí a chcete ji využít, rovnou nám pošlete svou poptávku. Jak to bývá - akce nebude trvat věčně :-) KONTAKTY naleznete ZDE